Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie..

Dla opiekunów

Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym Obozem św. Jana Bosko na profil na Facebooku, gdzie publikujemy wszystkie bieżące informacje: Obóz św. Jana Bosko.

Zapraszamy także do indywidualnego kontaktu - chętnie przedstawimy ideę Obozu oraz opowiemy o tym wszystkim, co przygotowaliśmy na tegoroczną edycję!

Obóz św. Jana Bosko to inicjatywa podejmowana od blisko 10 lat przez wolontariuszy, którzy na wzór księdza Bosko chcą budować swoje życie na fundamentach religii, miłości i rozumu.

W tym roku planujemy jeden turnus od 19-go do 25-go lipca, kiedy to chcemy naszym podopiecznym zagwarantować fantastyczny czas, obdarowując ich naszą obecnością!

Całkowity koszt tegorocznego Obozu wynosi 600zł. Koszt zawiera: wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie, transport, wycieczki, warsztaty, atrakcje oraz inne.

Kwotę 600zł można wpłacić w całości w ramach I raty - do dwóch tygodni od daty zarejestrowania dziecka.

Opłatę można także uiścić w ratach:
- I rata (zadatek) - 200zł (do dwóch tygodni od daty zarejestrowania dziecka),
- II rata - 400zł (do 31-go maja 2019r.).

Organizując Obóz dokładamy wszelkich starań, by jego cena była możliwie niska, stąd m.in. kadra wykonuje swą pracę w ramach wolontariatu, przeznaczając wolny czas, siły i zaangażowanie dziełu Obozu św. Jana Bosko dla dobra naszych podopiecznych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że 600zł może być dla kogoś kwotą zbyt wysoką. Stąd w bardzo trudnych sytuacjach finansowych będziemy starali się pomóc - nasza pomoc jest jednak uzależniona od pozyskanych od sponsorów funduszy, a także środków z prowadzonej Zrzutki.pl oraz kiermaszów.

Jednocześnie ośmielamy się prosić wszystkich z Państwa, którzy mają taką możliwość, o przekazanie darowizn na rzecz organizacji Obozu, dzięki którym będziemy mogli opłacić Obóz tym najbardziej potrzebującym, a także zabrać na wyjazd dzieci z domów dziecka i różnego typu placówek.

Dane do przelewu:
Fundacja Światło-Życie
ul. Różyckiego 8
40-589 Katowice
tytuł: imię i nazwisko dziecka (I rata/II rata/całość)
numer konta: 54 1560 0013 2024 5510 5000 0004 (Getin Bank)

Jeśli do kosztów Obozu dołączają Państwo darowiznę, prosimy o dopisek w tytule przelewu: (darowizna: kwota)
Dziękujemy!

W razie wątpliwości oraz wszelkich pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji!